GRUDZIEŃ 2019

 

::5.12::

Gazeta Polska opublikowała artykuł pt. “5G – smażenie mózgów i inne brednie”…:
https://www.gazetapolska.pl/

Grzegorz Braun o złagodzeniu norm dopuszczalnego promieniowania elektromagnetycznego w telewizji: NCZAS:
https://www.youtube.com

 

 

::4.12::

Poseł, który sprzeciwiał się przyjęciu w Polsce telekomunikacyjnej megaustawy teraz nie chce, by złagodzono normy związane z elektrosmogiem. W trakcie nauki zawodu fizjoterapeuty dowiedział się, że pole elektromagnetyczne może nam zaszkodzić i do dziś nie zmienił zdania. Panie i Panowie, Jarosław Sachajko:
w wywiadzie dla radia WNET https://www.youtube.com/
o którym napisała ogólnokrajowa gazeta Rzeczpospolita: https://www.rp.pl/

 

 

::3.12::

Wells to kolejne brytyjskie miasto, które powołując się na zasadę ostrożności powiedziało NIE dla sieci 5G, dopóki jej bezpieczeństwo dla ludzi i środowiska nie zostanie potwierdzone.


Rozpoczęła się dwudniowa konferencja w Warszawie „Pole elektromagnetyczne i przyszłość telekomunikacji”, oczywiście promująca sieć 5G.
Z drugiej strony wiemy, że znaleźli się wśród mówców ci, którzy nie boją się prawdy. Prof. Paweł Bieńkowski z Politechniki Warszawskiej naraził się na krytykę ze strony przedstawicieli telekomunikacji gdyż pokazał, jak można zmienić architekturę sieci pozostawiając istniejące normy. A prof. Marek Zmyślony przedstawił wykład nt. oddziaływania PEM w zakresie fal milimetrowych wskazując na ich możliwą szkodliwość.

W tym samym czasie przeciwnicy 5G postanowili wyedukować Warszawiaków w temacie sieci 5G na swój sposób (zdjęcia poniżej).
Co sądzicie o tego typu akcjach?

,


 

::2.12::

W dniu dzisiejszym, z inicjatywy posła Jarosława Sachajko (ugrupowanie Kukiz’15), zebrał się Zespół Parlamentarny ds. Cyberbezpieczeństwa Dzieci. Wśród przedstawicieli strony społecznej pojawili się m.in. pani Basia Gałdzińska-Calik, Marta Patena, dr Jacek Nowak, Zbyszek Gelzok, Rafał Górski (fundacja INSPRO), Paweł Wypychowski i Ewa Pawela.
To trzeba zobaczyć!
https://www.sejm.gov.pl/

Mocny głos zabrał również lider konfederacji, Grzegorz Braun. Czyżby nasz nasz nowy sojusznik w walce o słuszną sprawę?
https://www.youtube.com/

 

::1.12::

Głos sprzeciwu dla sieci 5G w telewizji Trwam? Świadomość społeczna rośnie! To trzeba zobaczyć!
https://www.youtube.com/