Marsz przeciwko elektrosmogowi

Informacje o marszu:

26 września jest kolejnym Międzynarodowym Dniem Protestu Przeciwko 5G, dlatego zarejestrowano marsz, który rozpocznie się w Krakowie o 15:00 pod pomnikiem Mickiewicza, następnie przejdzie Floriańską, Westerplatte i Grodzką.
Celem marszu jest wyrażenie sprzeciwu wobec zanieczyszczania środowiska elektromagnetycznego i zwrócenie uwagę opinii publicznej na tę problematykę.

Data: Sobota, 26 września 2020 o 15:00 – 18:00
Miejsce: Pomnik Adama Mickiewicza w Krakowie

Zapraszamy

Szczegóły na Facebooku: https://www.facebook.com/events/910743249420760/

Koalicja Polska Wolna od 5G domaga się zakończenia wdrażania 5G w Polsce i zmniejszenia norm promieniowania elektromagnetycznego w naszym otoczeniu.

26 września 2020 roku odbędzie się w Krakowie Marsz Przeciwko Elektrosmogowi w ramach Międzynarodowego Dnia Protestu Przeciwko 5G. 
Ludzie z całego kraju zbiorą się, aby wspólnie wezwać Rząd RP i lokalne władze do natychmiastowego zakończenia wdrożenia 5G oraz wyrazić swój sprzeciw dla rosnącego zanieczyszczenia środowiska przez promieniowanie elektromagnetyczne.

Istnieją tysiące badań naukowych wskazujących na związek między promieniowaniem elektromagnetycznym pochodzącym ze sztucznych źródeł a zachorowalnością na nowotwory i nie tylko; PEM może powodować chorobę Alzheimera, autyzm, ADHD, poronienia, bezpłodność i wiele innych problemów zdrowotnych” – mówi Mieszko Pasierbek z Koalicji Polska Wolna od 5G.

Poważne zagrożenia związane z promieniowaniem elektromagnetycznym 5G zostały podkreślone przez wielu czołowych lekarzy i naukowców na świecie, ale ich ostrzeżenia zostały całkowicie zignorowane przez rząd i przemysł telekomunikacyjny.

Na temat wzrostu norm krytycznie wypowiadali się polscy naukowcy z Polskiego Towarzystwa Badań Radiacyjnych wskazując, że “współczesna wiedza naukowa na temat mechanizmów i skutków bezpośredniego i pośredniego oddziaływania pola elektromagnetycznego (PEM) częstotliwości radiowych przekonująco dokumentuje, że PEM o poziomie niższym od limitów określonych w przedmiotowym rozporządzeniu powoduje zróżnicowane zagrożenia bezpieczeństwa i zdrowia ludzi”

Ta sytuacja nie może trwać dalej. Tworzymy jednolity międzynarodowy front przeciwko temu atakowi na nasze zdrowie, podstawowe wolności i prawo do konsultacji w sprawie naszej przyszłości i przyszłości naszych dzieci. Mówimy solidarnie: NIE ZGADZAMY SIĘ!

DOŁĄCZ DO NAS w Krakowie 26 września! 
Zbierzemy się pod pomnikiem Adama Mickiewicza o 15:00, a następnie przejdziemy Floriańską, Plantami, Ulicą Westerplatte, Dominikańską i Grodzką z powrotem na rynek. 

Marsz jest zgłoszony. Organizatorem marszu jest Mieszko Pasierbek z Koalicji Polska Wolna Od 5G stop5g.com.pl 
Patronat medialny: NTV Janusz Zagórski

Kontakt: mieszko.pasierbek@gmail.com"