SKONTAKTUJ SIĘ Z TWOIM POSŁEM!


W CZERWCU MEGAUSTAWA BYŁA JUŻ W SEJMIE, WKRÓTCE MIAŁO SIĘ GŁOSOWANIE ODBYĆ W JEJ SPRAWIE!
Wtedy uruchomiliśmy kolejną kampanię pod nazwą: 

SKONTAKTUJ SIĘ Z TWOIM POSŁEM!

Poniżej wpis opublikowany wtedy na naszej stronie, zachęcający do wzięcia udziału w tej akcji:

————————————————————————————————————————————

To od naszej WSPÓLNEJ AKTYWNOŚCI zależy, czy w Polsce zostanie uruchomiona niebezpieczna dla wszystkich sieć 5G. I to od Was / nas zależy, jaką decyzję podejmą posłowie głosując za przyjęciem bądź odrzuceniem megaustawy, bądź… przesuwając głosowanie na czas po wyborach, dzięki czemu my będziemy mogli dłużej edukować polskie społeczeństwo w tym jak ważnym dla nas wszystkich temacie. 

TO BARDZO WAŻNE I WSZYSCY MUSIMY SIĘ W TĘ KAMPANIĘ ZAANGAŻOWAĆ. 
A więc WSZYSCY wysyłamy listy do posłów – SZCZEGÓLNIE TYCH Z WASZEGO REJONU WYBORCZEGO (ci słuchają uważniej, bo boją się utracić swoje urzędy), dzwonimy do nich, spotykamy się z nimi wyjaśniając im nie tylko kwestię zagrożeń związanych z 5G, ale także będziemy glosować tylko na zdecydowanych przeciwników. Nie chcemy być królikami doświadczalnymi. Nie chcemy też, by los ten spotkał nasze dzieci lub wnuki.
I jeszcze jedno: ZDECYDOWANIE NAJLEPIEJ WYSYŁAĆ LISTY IMIENNIE I POTEM ZADZWONIĆ ABY POTWIERDZIĆ ODBIÓR. W przeciwnym razie nasz mail wyląduje w spamie i w koszu…szkoda wysiłku. 


Poniżej znajdziecie treść informacji, którą należy przekazać posłom i posłankom, w wersji dłuższej i krótkiej. Koniecznie pamiętajcie, by dodać do wersji krótszej Załącznik nr 1. Jeden z członków naszej Koalicji zaproponował, by na końcu swojego wniosku dopisać:
„Proszę również o przekazanie swojego stanowiska na adres email: stop5gpl@gmail.com  lub na mój adres. Pana pogląd jest dla mnie niezmiernie ważny w świetle zbliżających się jesiennych wyborów do Sejmu i Senatu.
(Niestety, ze względu na ograniczenia naszej strony internetowej załączniki są w formie pdf, ale wystarczy zaznaczyć i skopiować ich treść do swojej wiadomości e-mail).


Poniżej znajdziecie również adresy mailowe do wszystkich naszych posłów: