DZIEJE SIĘ!


Dzieje się! I to całkiem sporo!
Poniżej najważniejsze informacje:

1.PETYCJA

Stworzyliśmy kolejną petycję (dotychczasową podpisało prawie 7000 osób!). Ta dotyczy dymisji urzędników odpowiedzialnych za skandaliczne procedowanie cyfrowej megaustawy.
Prosimy o podpisywanie i rozpowszechnianie!

https://naszademokracja.pl/


2.LIST OTWARTY DR DIANY WOJTKOWIAK DO PREZYDENTA

W dn. 12.07.2019 specjalizująca się w polach torsyjnych dr Diana Wojtkowiak skierowała list do prezydenta Andrzeja Dudy ws. 5G.
Treść tego listu można przeczytać tutaj:

Co ciekawe, do listu odniósł się Jerzy Zięba. Zachęcamy do obejrzenia jego komentarza:


3.RAPORT WS. 5G

Udostępniono pierwszy sporządzony w Polsce raport o wpływie fal milimetrowych na zdrowie, pt. „Oddziaływanie elektromagnetycznych fal milimetrowych na zdrowie pracowników projektowanych sieci 5G i populacji generalnej”. Warto się zapoznać z tym dokumentem, o wgląd do którego od ponad pół roku prosiła strona społeczna i poseł Robert Majka:
https://drive.google.com/

W sprawie tego raportu wypowiadała się jedna z jego współautorek na posiedzeniu komisji w dn. 16.07.2019 (patrz 2:51 załączonego filmu ):
https://www.youtube.com/


4.I CO DALEJ Z MEGAUSTAWĄ?

Jest szansa, że megaustawę da się zatrzymać, jeśli na posiedzeniu plenarnym (najbliższe zaplanowano na 31 lipca oraz 1 i 2 sierpnia) senatorowie:
a) złożą poprawki (wtedy powinna wrócić do komisji) lub 
b) zawnioskują o odrzucenie lub 
c) zawnioskują o wysłuchanie publiczne.

Być może najważniejszymi argumentami za takimi wnioskami mogą być:

  1. Oczywiście: szkodliwość promieniowania z urządzeń bezprzewodowej komunikacji (PEM), którą udowodniono w licznych badaniach naukowych,
    (patrz: np. 5G Appeal https://www.5gspaceappeal.org/the-appeal/ – zakładka: Polski),
    W normalnym kraju w UE, zagrożenie bezpieczeństwa zdrowia człowieka lub środowiska winno zobowiązywać władze do zastosowania zasady ostrożności i wstrzymać wdrożenie takiej technologii.
  2. Zatajenie przed posłami i senatorami oraz społeczeństwem, gotowego od ponad pół roku (!) raportu rządowego Instytutu Medycyny Pracy nt. wpływu 5G i w ogóle PEM na zdrowie ludzi, o którym mowa w pkt. 2 powyżej.
    To zatajenie niewątpliwie uniemożliwiło posłom i senatorom obiektywną ocenę skutków wprowadzenia megaustawy.
  3. Złamanie praw człowieka jest również umożliwienie wrogom użycia sieci 5G do zaatakowania obywateli Polski. Pisze o tym dr Diana Wojtkowiak, m.in. w ww. liście otwartym do Prezydenta RP.