APEL O POWSTRZYMANIE 5G NA ZIEMI I W PRZESTRZENI KOSMICZNEJ

Otrzymaliśmy od Arthura Firstenberga, administratora strony, na której znajduje się Międzynarodowy apel o powstrzymanie 5G na Ziemi i przestrzeni kosmicznej wiadomość, że podpisy będą zbierane tylko do końca września.
Potem zostanie on przekazany rządom poszczególnych państw.

Tak więc: podpisujmy i zachęcajmy innych do podpisania!

Poniżej znajdziecie:
1. Tekst apelu w języku polskim:
https://static1.squarespace.com/
2. Link do złożenia podpisu jako osoba prywatna:
https://www.5gspaceappeal.org/sign-individual
3. Link do złożenia podpisu jako organizacja:
https://www.5gspaceappeal.org/sign-organization

Zachęcam do przeczytania wiadomości od ww. Arthura Firstenberga, na którą moim zdaniem nie można pozostać obojętnym…

Dziękuję Wszystkim tym z Was, którzy już podpisali nasz apel. Jednocześnie prosimy o przesłanie tej wiadomości do co najmniej 10-ciu kolejnych osób, które jeszcze nie podpisały Międzynarodowego Apelu o Zatrzymanie 5G na Ziemi i w Kosmosie.

Obecnie zbieramy wolontariuszy z całego świata, którzy w październiku przekażą ten apel rządom wszystkich narodów. Proszę o kontakt pod adresem info@cellphonetaskforce.org, jeśli chciałbyś zostać jednym z nich. Fale radiowe stanowią ogromne bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia na naszej planecie. Fakt ten powinien zostać oficjalnie uznany. Od 1896 roku obserwujemy atak na zdrowie ludzi i wielu innych form życia, a jego siła rośnie z ogromna prędkością. Trzeba temu w końcu położyć kres!
Nie mamy zbyt wiele czasu. Naukowcy, lekarze, urzędnicy państwowi i poszkodowani muszą się zjednoczyć i zacząć skutecznie działać. Zatrzymanie zagrożeń ekologicznych
jest kluczem do naszego przetrwania. Jeśli uda nam się powstrzymać 5G, być może uda nam się także powstrzymać inne szkodliwe czynniki wpływające na nasze lasy, oceany, atmosferę i klimat. Wszystkie one są produktem nieokiełznanych technologii, które według obiegowych opinii są niezbędne dla współczesnego życia, a tak naprawdę stanowią dla niego zagrożenie.

Jak dotąd zebraliśmy
125.000 podpisów.Międzynarodowy apel o zatrzymanie 5G na Ziemi i kosmosie został przetłumaczony na 30 języków. Do tej pory podpisało go ponad 124 000 osób i ponad 1100 organizacji z 203 krajów i terytoriów. Wśród nich znalazło się:
3381 naukowców
1913 lekarzy
5848 inżynierów
3525 psychologów, psychoterapeutów i pracowników socjalnych
3052 pielęgniarek.

Wszystkie podpisy są widoczne na naszej stronie. Ich liczba jest automatycznie aktualizowana w czasie rzeczywistym.

Dodałem niedawno nową kategorię sygnatariuszy: pszczelarze. Wynika to stąd, że wzrasta liczba pszczelarzy z całego świata podpisujących Międzynarodowy Apel o zatrzymanie 5G, ponieważ sieć ta stanowi ogromne zagrożenie dla pszczół miodnych na naszej planecie.(Prosimy, aby organizacje, które podpisały apel między 3 czerwca a 28 lipca, ponownie złożyły swój podpis. Z niejasnych przyczyn wszystkie podpisy organizacji przesłane między 3 czerwca a 28 lipca zostały zablokowane przez mojego operatora i niestety utracone. Problem został już rozwiązany. Proszę poinformujcie o tym wszystkie organizacje, które znacie, że jeśli podpisały w tym czasie apel, a ich nazwa nie jest widoczna na stronie Organizacji, to niech zrobią to ponownie.)


NOWOŚCI ZE ŚWIATA

Wystrzelenie satelitów

Firma Elon Musk, SpaceX, planuje wystrzelić w przestrzeń kosmiczną 12 000 satelitów, które mają zapewnić internet w sieci 5G na całym świecie. Pierwszych 60 satelitów wystrzelono już 23 maja 2019r. z Cape Canaveral na Florydzie. Druga grupa 60 satelitów ma zostać wystrzelona 17 listopada, trzecia grupa 60 satelitów 4 grudnia. Po uruchomieniu 420 satelitów SpaceX planuje rozpocząć świadczenie usług w sieci 5G dla ograniczonej liczby klientów. Nie można do tego dopuścić! Aktywacja satelitów 5G w kosmosie grozi katastrofalnymi skutkami (już nadchodzącej wiosny) wynikającymi nie z bezpośredniego promieniowania, ale ze zmiany środowiska elektromagnetycznego Ziemi, od którego zależy życie i zdrowie nas wszystkich. Więcej możecie przeczytać na ten temat w artykule: Planetary Emergency.

Młodszy brat Elona, Kimbal Musk zasiadający w radzie dyrektorów SpaceX, mieszka w Boulder w Kolorado. Z zamiłowania jest ekologiem dbającym o Ziemię i naszą przyszłość.
Jedna z założonych przez niego organizacji, Big Green, zatrudniająca dziesiątki ludzi i wolontariuszy, zainicjowała program: “Ogrody edukacyjne” w szkołach publicznych w całym regionie.
Próbuję właśnie dotrzeć do wszystkich moich znajomych w Boulder, aby sprawdzić, czy któryś z nich jest w kontakcie z Kimbalem Musk i mógłby zaaranżować spotkanie w tej sprawie.


Ptaki w niebezpieczeństwie

Kanadyjscy naukowcy z National Research Council odkryli w latach 60., że ptasie pióra mają duże powierzchnie mogące odbierać promieniowanie mikrofalowe, przez co mikrofale o niskiej częstotliwości wywołują u nich niepokój, większą zachorowalność i wyższą umieralność. Hiszpański biolog Alfonso Balmori udowodnił, że fale radiowe wpływają negatywnie na gniazdowanie i rozmnażanie się tych zwierząt. Zaś naukowcy z Uniwersytetu w Oldenburgu w Niemczech odkryli, że fale radiowe zakłócają ich migrację.

Dwa tygodnie temu otrzymałem telefon od genetyka Juliana Northeya z Ontario w Kanadzie. Powiedział mi, że w ubiegłym roku wiele gęsi kanadyjskich było tak zdezorientowanych, że nie wyleciały jesienią na południe. Obserwował stada gęsi w pobliżu brzegu jeziora Ontario, latające na wschód jednego dnia, na zachód następnego dnia, i znów na wschód kolejnego dnia. W największy mróz, w styczniu i w lutym, kiedy powinny być na południu w cieplejszym klimacie, zdezorientowane nadal latały tam i z powrotem, nie mogąc ustalić swojego położenia.

W przeciwieństwie do ludzi, napromieniowane ptaki nie mogą też sięgnąć po leki antydepresyjne czy przeciwlękowe. Przez co mogą zacząć atakować ludzi. Nagłówek gazety Wall Street Journal z 15 lipca 2019r. brzmiał: „Jak u Hitchcocka! Ataki ptaków tego lata!” Podobne sytuacje miały miejsce w Massachusetts, Minnesocie, Kolumbii Brytyjskiej, Montanie, Kolorado i Illinois gdzie czerwonoskrzydłe kosy, wrony, jastrzębie i dzikie indyki napadały na ludzi.

W czerwcu w Sofii (Bułgaria) przetestowano po raz pierwszy sieć 5G. Według e-maila, który otrzymałem 17 lipca od mieszkającej tam dziewczyny, spowodowało to śmierć ponad 700 gołębi, co przypomina podobne, wcześniejsze zjawisko zaobserwowane w Hadze.

Gdzie zniknęły wszystkie ptaki?” – pyta Max Silverman z Anglii. 1 lipca 2019r. odnotował on w swoim dzienniku obserwatora ptaków: „Byłem z aparatem kilka razy od czasu mojego ostatniego bloga, czyli ponad miesiąc temu, ale trudno mi było znaleźć jakiekolwiek ptaki, które mógłbym sfotografować”.

Tutaj, w Santa Fe w Nowym Meksyku, Richard Balthazar 1 lipca 2019r. napisał: „W ubiegłym tygodniu byłem przerażony widokiem wiśni dojrzewających na sąsiednim drzewie i opadających litrami na ziemie. Wcześniej, gdy owoce te zaczynały czerwienić się, w koronie drzewa dosłownie trzepotało od stada dziobiących je ptaków. Teraz widziałem nie więcej niż trzy małe ptaki. Gdzie się podziały cała reszta?”


Armagedon owadów

Ostatnio krąży na YouTube film z Kalifornii przedstawiający umierające pszczoły, spadające w pobliżu anten telefonii komórkowej.

Oprócz populacji ptaków równie drastycznie (a może nawet jeszcze szybciej) na całym świecie giną całe populacje owadów. Nie powinno to zaskakiwać wiedząc, że wszystkie insekty rozpoznają swoje otoczenie i komunikują się ze sobą za pomocą anten. Mówi o tym broszura: „Pszczoły, ptaki i ludzie: niszczenie przyrody przez electrosmog”, wydana w 2007 r. przez niemieckiego biologa Ulricha Warnke.

W związku narastającym zagrożeniem w ciągu ostatnich dwóch lat naukowcy na całym świecie zaczęli się budzić. W 2017r. poinformowali, że liczba owadów latających na 63 obszarach chronionych w Niemczech spadła w stosunku do roku 1989 o 75 do 80 procent. We wrześniu 2018r. naukowcy powiadomili, że liczba owadów złapanych w lepkie pułapki w lasach tropikalnych w Puerto Rico spadła o niewiarygodnie 97 – 98 procent w porównaniu do lat siedemdziesiątych. W styczniu 2019r. badacze z Australii i Belgii stwierdzili, że tego typu spadki populacji inspektów występują już na całym świecie i wśród wszystkich ich rodzajów. 10 lutego 2019r. brytyjski dziennik „The Guardian” ogłosił: „Spadające liczby owadów grożą załamaniem się ekosystemów”. Niektórzy naukowcy obwiniają o to pestycydy, utratę siedlisk lub zmiany klimatu. Inni wzruszają ramionami twierdząc, iż przyczyna tego problemu pozostaje nieznana…

Zjawisko to obserwujemy już od dłuższego czasu. Do 1906r. 90% pszczół miodnych zniknęło z wyspy Wight, gdzie Marconi założył swoją pierwszą stałą stację radiową. Proces: z „choroby z wyspy Wight”, przez „chorobę zanikania”, „masowe ginięcie całych kolonii”, aż po „armagedon owadów” doprowadził na skraj katastrofy. Znamy tego powody i trzeba w końcu postawić temu kres, bo choroba z wyspy Wight ogarnęła cały świat.

 

Czuję się, jakbym żył w kuchence mikrofalowej”

W kwietniu tego roku zainstalowano anteny 5G w pobliżu budynku mieszkalnego w Genewie w Szwajcarii. Johan Perruchoud, 29 lat, filmowiec mieszkający na piątym piętrze, zaczął wtedy mieć problemy z zasypianiem i słyszeć szum w uszach. „W moim mieszkaniu” – mówi – „czułem się, jakby to ująć, jak w kuchence mikrofalowej. Przebywając w domu po prostu źle się czułem.”

U jego sąsiada, aktora i reżysera Elidana Arzoni, lat 50, pojawiły się jeszcze gorsze dolegliwości. W kwietniu zaczął słyszeć bardzo głośne dźwięki, jak określił: „nie do wytrzymania”. Czuł również ból po lewej stronie i z tyłu czaszki oraz w klatce piersiowej. Ten ostatni był tak mocny, że myślał, że ma atak serca, i dwa dni później udał na pogotowie, by sprawdzić swoje, na szczęście bezzasadne, podejrzenia. Jego żona i troje dzieci w wieku 9, 16 i 21 lat cierpią na bezsenność, która również rozpoczęła się w kwietniu br.

Pod koniec maja otrzymałem e-maila od pracownicy opieki społecznej z Vancouver w Kanadzie. Pracuje ona w Vancouver Coastal Health Authority. „W Vancouver promieniowanie jest bardzo wysokie. Proszę, niech ktoś mi pomoże ”- napisała. Powtórzyła ona słowa pana Arzoniego, że jej miasto nie nadaje się już do życia. W Kanadzie to właśnie w Vancouver najszybciej wdraża się 5G. (…)

 

Arthur Firstenberg, Administrator
International Appeal to Stop 5G on Earth and in Space
P.O. Box 6216
Santa