ŚWIATOWY PROTEST PRZECIWKO 5G – PODSUMOWANIE

O wszystkich wydarzeniach, które odbyły się w ramach Światowego Protestu przeciwko 5G dowiecie się tutaj: https://www.facebook.com/
czyli na stronie organizatorów całej tej niesamowitej akcji. Tam nadal pojawiają się nowe posty z relacjami z całego świata. Okazuje się bowiem, że może nie jest nas jeszcze zbyt wielu, ale jesteśmy wszędzie – my, którzy nie chcemy, by to na nas sprawdzano, czy rzeczywiście sieć 5G jest bezpieczna dla życia i zdrowia człowieka.

Protesty odbyły się w ponad 250 miastach na całym świecie, począwszy od Australii, a na Grenlandii kończąc!
Oto ich lista:
https://stop5ginternational.org/

Najwięcej protestów zorganizowano we Włoszech. Widać, że tam świadomość zagrożenia z jakim wiąże się uruchomienie sieci 5G, jest w społeczeństwie bardzo duża. W samym Turynie protestowało blisko 1000 osób!

W hiszpańskiej Segovi protest wyglądał tak:

A w Amsterdamie w demonstracji wzięło udział kilka tysięcy Holendrów!

Natomiast najliczniejsza demonstracja miała miejsce w niemieckim Monachium:

 

AMBASADA RP W LONDYNIE

W jednym z wydarzeń wzięli udział założyciele naszej Koalicji, Jadwiga Łopata i Julian Rose, którzy uczestniczyli w pikiecie:  STOP  5G pod Ambasadą Rzeczpospolitej Polskiej w Londynie 23.01.2020 (znacznie większa pikieta w Londynie miała miejsce 25.01.2020, której przewodził m.in. Mark Steele). Tam też wraz z innymi przedstawicielami Polaków mieszkającymi w UK dostarczyli panu ambasadorowi Andrzejowi Rzegockiemu list otwarty, którego treść załączamy poniżej.

TREŚĆ PISMA DO AMBASADORA RP

 

GDAŃSK

Do Gdańska, na protest przeciwko 5G, przyjechali nie tylko mieszkańcy Trójmiasta, ale i sąsiednich Kaszub:

KRAKÓW

Protest przeciwko 5G odbył się także w Krakowie, zresztą: nie po raz pierwszy! Poniżej link do relacji:

OPOLE

W Opolu demonstrację przeciwko 5G zorganizowało stowarzyszenie Prawo do Życia, któremu udało się zwrócić uwagę na problem lokalnych mediów. Brawo Wy!
https://nto.pl/
https://opole.wyborcza.pl/
http://radio.opole.pl/
https://opole.tvp.pl/

RADOM

Protest w Radomiu organizowany był już w czwartek. To już drugi protest w tym mieście przeciwko uruchomieniu sieci 5G w Polsce.

WARSZAWA

W Warszawie, mimo deszczowej pogody, pikieta protestacyjna trwała półtorej godziny. W tym czasie, na problem elektrosmogu i zagrożenia jakie może nieść za sobą sieć 5G, zwracał uwagę przechodniów prof. Jacek Nowak:

 

 

A tych z Was, którym nie udało się dotrzeć na styczniowe protesty, mogę pocieszyć, że

KOLEJNY OGÓLNOŚWIATOWY DZIEŃ PROTESTU PRZECIWKO 5G ZAPLANOWANO NA 25 KWIETNIA !
DO ZOBACZENIA!